שאלות נפוצות

קורס מתחילים – מה הסטודיו מציע?

הסטודיו מציע שיעורי פסנתר לכל הרמות. עם זאת, אם את/ה מתחיל,  פיתחנו שיטה להבנה בסיסית של תיאוריה מוזיקלית וביצוע, כך שבעשרה שיעורים תוכל לסקור אחד מהנושאים הבאים: קריאת תווים בסיסית, רישום וקריאת אקורדים,  הכרת מבנים של שירים מוכרים.

איפה לומדים?

פעילות הסטודיו מתרכזת כרגע באיזור המרכז, שיעורי נגינה אחד על אחד, מתבצעים במרכז תל אביב. בנוסף, מתקיימים שיעורי תיאוריה המתאימים לקבוצות קטנות.ניתן לשלב בין שיעורי תיאוריה לשיעורי נגינה מעשיים. תוצאות מובטחות.

קורס מתחילים

הסטודיו מציע שיעורי פסנתר לכל הרמות. עם זאת, אם את/ה מתחיל,  פיתחנו שיטה להבנה בסיסית של תיאוריה מוזיקלית וביצוע, כך שבעשרה שיעורים תוכל לסקור אחד מהנושאים הבאים: קריאת תווים בסיסית, רישום וקריאת אקורדים,  הכרת מבנים של שירים מוכרים.

לימוד פסנתר

ניתן לפתח מאוד את נושא הנגינה. התלמיד מקבל אימון ( coaching) המתאים ספציפית ליכולות שלו, לכן שיעורי פסנתר בסטודיו אינם דבר אוטומטי ואפור כמו במקומות אחרים. השיעורים מבוססים על שיטות לימוד שונות בעולם.

לימוד תיאוריה

הסטודיו שם דגש רב, על הטמעת יסודות תיאורטיים והתלמיד מקבל כלים להתמודדות עם חומר מוזיקלי מזוויות תיאורטיות, מה שמביא בסופו של דבר,  לנגינה מודעת, קריאטיבית וביטחון עצמי אצל התלמיד

פיתוח שמיעה

הסטודיו רואה חשיבות  לנושא פיתוח השמיעה, ומקנה היכרות מעמיקה עם הנושא.

הלחנה.

הסטודיו מקבל תלמידים  להלחנה, מיועד לכותבים שבינינו, ולמתענינים בתחום. נושאים : כתיבת שירים, ניתוח מנגינות, התנסות בכתיבה בסגנונות שונים, סקירת מסורות כתיבה במוזיקה הפופלארית ובסגנונות נוספים.

הלחנה בעזרת מחשב

הסטודיו מלמד את היסודות בתוכנות הבאות : Ableton Live , Cubase בגירסאותיהן האחרונות. ניתן ללמוד את המושגים הבסיסים בעת כתיבה בעזרת STEP SEQUENCER , כמו כן נלמדים דגשים רבים בנושא סאונד דיגטלי אפקטים, כתיבה בעזרת מקלדת שליטה, הקלטות מחשב. דוגמאות רלבנטיות יסופקו

קורס ליווי שירים

מיועד לכל מי שמרגיש שהליווי שלו אינו עשיר. סקירה של שירים פופלארים, ניתוח והבנת המרכיבים, הטמעת טכניקות לליווי בפסנתר, בצורות שונות ומגוונות . דוגמאות רלבנטיות יסופקו.

יתרונות

הסטודיו לפסנתר מציע גישה אלטרנטיבית לבתי ספר למוזיקה, בהם יש המון תלמידים ומורים, והקשר האישי מתפספס, בסטודיו תקבלו שיעור בחיוך ונימה אישית, ותוכלו להתאים תכנית המתאימה לאופי המיוחד שלכם. הסטודיו מקבל תלמידים בכל הרמות, עם זאת המסלולים נחלקים לשנים עיקריים: מתחילים ומתקדמים. בשני המקרים, תכנית הקורס מותאמת לכל אחד ואחת מכם.

תנאי קבלה

רצון טוב, והתמדה. הסטודיו מקבל כל מי שרוצה ללמוד. עם זאת, הכרת כלי נגינה ובפרט פסנתר דורש אימון התמדה ומשמעת ורצף. מדיניות הביטולים בסטודיו היא כזאת. הודעה של 24 שעות על ביטול שיעור ולא פחות.
והתחיבות לעשרה שיעורים ראשונים ברצף למעט חגים, חופשות, ומחלות  – הסטודיו עובד במתכונת שבועית. כלומר שיעור שבועי של שעה או יותר. הסטודיו לא  מעונין בתלמידים לא רציניים, ולכן תלמידים המחסרים שיעורים, באופן רציף מתבקשים להסביראת עמדתם, על מנת שלא לתפוס מקום של מישהו אחר ש*כן* רוצה להתמיד…

ספרות

הסטודיו לפסנתר, מחזיק בספרית תווים, בגישה למאגרים ממחושבים של ספרות מוזיקלית קלסית, ג'ז, הקלטות לליווי התלמיד, חומר תיאורטי, ראיונות וקטעי וידאו.  כמו כן ניתן לקבל רקע בתחומים משיקים: היסטוריה של הסגנון הקלסי, היסטוריה של סגנון הג'ז, מאמרים בנושא מוזיקה אלקטרונית, מאמרים בנושא כלי נגינה, מאמרים בנושא שמיעה ופיתוח שמיעה.

ציוד

הסטודיו לפסנתר, מצויד במחשב חדיש ומערכת הקלטה מבוססת תוכנה מובילה, מיקרופונים להקלטות פסנתר, תכנת תיווי, תוכנות ליצירה והפקת מוזיקה, מקלדות שליטה וכלי נגינה נוספים.

הקלטות של תכנים

ניתן להקליט את השיעורים ואף לקבל חומר מוקלט משיעורים אחרים, לתלמידי הסטודיו יש גישה למאגר של שיעורים הזמין להם באינטרנט.

מחירים

קורס של עשרה שיעורים במחיר של 130 שקל לשעה. שיעורים פרטיים בנושא תיאוריה/נגינה עולים 150 שקלים.
הנחות נוספות לתלמידים הסוגרים שיעורים לתקופה של ארבעה חודשים ומעלה.

קשר

הסטודיו מקיים את הפעילות במרכז תל אביב .דיזינגוף /שדרות בן גוריון/כיכר רבין – קרובים מאוד.

ניתן ליצור קשר