שאלות נפוצות

איפה לומדים?

פעילות הסטודיו מתרכזת כרגע באיזור המרכז, שיעורי נגינה אחד על אחד, מתבצעים במרכז תל אביב. בנוסף, מתקיימים שיעורי תיאוריה המתאימים לקבוצות קטנות.ניתן לשלב בין שיעורי תיאוריה לשיעורי נגינה מעשיים. תוצאות מובטחות.

מה בנוגע ללימוד פסנתר

ניתן לפתח מאוד את נושא הנגינה גם כשאנו מתקדמים וחושבים שראינו הכל ובטח כשאנחנו בהתחלה.

כך או כך, התלמיד מקבל אימון אישי ( coaching) המתאים ליכולות שלו.ומבוססים על שיטות לימוד שונות בעולם ונסיון שלי כמורה – מעל לעשור.

אני רק מתחיל – מה הסטודיו מציע?

כאמור, הלימוד בסטודיו מציע שיטת הוראה ובנימה אישית – לכל הרמות.למשל,  שיטה להבנה בסיסית של תיאוריה מוזיקלית וביצוע, שפיתחתי תגרום לכך שבקורס קצר (13 שיעורים) תוכל לקבל הבנה עמוקה בנושאים כמו: קריאת תווים בסיסית, רישום וקריאת אקורדים, וכמובן השתלטות על  מקלדת הפסנתר כך שתוכל לראות אותה טוב מספיק כידי להתחיל לנגן שירים אהובים ויצירות.

איזה עוד דברים אפשר ללמוד? מלא!

  ליווי שירים

מיועד לכל מי שמרגיש שהליווי שלו אינו עשיר. סקירה של שירים פופלארים, ניתוח והבנת המרכיבים, הטמעת טכניקות לליווי בפסנתר, בצורות שונות ומגוונות . דוגמאות רלבנטיות יסופקו.

קורס תיאוריה

הסטודיו שם דגש , על הטמעת יסודות תיאורטיים ורכישת כלים להתמודדות עם חומר מוזיקלי מזוויות תיאורטיות, מה שמביא בסופו של דבר,  לנגינה מודעת, קריאטיבית וביטחון עצמי אצל התלמיד

פיתוח שמיעה

הסטודיו רואה חשיבות עמוקה לנושא פיתוח השמיעה, ומקנה היכרות  וכלים להתמודד עם הנושא.

הלחנה 

הסטודיו מקבל תלמידים  להלחנה, מיועד לכותבים שבינינו, ולמתענינים בתחום. נושאים : כתיבת שירים, ניתוח מנגינות, התנסות בכתיבה בסגנונות שונים, סקירת מסורות כתיבה במוזיקה הפופלארית ובסגנונות נוספים.

יצירה בעזרת מחשב

למפיקים או כאלו שרוצים להפיק מוזיקה במחשב- הסטודיו מלמד את  יסודות תיפעול ועריכה בתוכנות הבאות : Ableton Live , Cubase, Logic בגירסאותיהן האחרונות וזווית עבודה של נגן קלידים מול מחשב. למשל טריקים וטכניקות הקלטה בעזרת מקלדת שליטה,

ניתן ללמוד את המושגים הבסיסים הדרושים ליצירה למשל השתלטות על הקלטה ועריכה של מידי,  STEP SEQUENCER ,מושגי יסוד בשרשרת ההקלטה,מרמת המיקרופון ועד מיקס, שימוש באמצעים דינאמיים  כמו קומפרסור, לימיטר, עריכה של סאונד דיגטלי, שימוש אפקטים וכו׳

הסטודיו מצוייד במחשבי מק, עם מערכת הקלטה מבוססת תוכנות הקלטה כמו לוג׳יק ואבלטון, מיקרופונים רגישים, מקלדת ובקרי שליטה למידי וכלי נגינה

יתרונות

הסטודיו לפסנתר מציע גישה אלטרנטיבית לבתי ספר למוזיקה, בהם יש המון תלמידים ומורים, והקשר האישי מתפספס, בסטודיו תקבלו שיעור בחיוך ובנימה אישית, ותוכלו להתאים תכנית המתאימה לאופי המיוחד שלכם. הסטודיו מקבל תלמידים בכל הרמות, עם זאת המסלולים נחלקים לשנים עיקריים: מתחילים ומתקדמים. בשני המקרים, תכנית קורס מותאמת לכל אחד ואחת מכם.

תנאי קבלה

רצון טוב, והתמדה. הסטודיו מקבל כל מי שרוצה ללמוד. עם זאת, הכרת כלי נגינה ובפרט פסנתר דורש אימון התמדה ומשמעת ורצף. מדיניות הביטולים בסטודיו היא כזאת. הודעה של 24 שעות על ביטול שיעור ולא פחות.
והתחיבות לעשרה שיעורים ראשונים ברצף למעט חגים, חופשות, ומחלות  – הסטודיו עובד במתכונת שבועית. כלומר שיעור שבועי של שעה או יותר. הסטודיו לא  מעונין בתלמידים לא רציניים, ולכן תלמידים המחסרים שיעורים, באופן רציף מתבקשים להסביראת עמדתם, על מנת שלא לתפוס מקום של מישהו אחר ש*כן* רוצה להתמיד…

ספרות וידע

הסטודיו לפסנתר, מחזיק בספרית תווים וכן, במאגר עצום וממוחשב של ספרות מוזיקלית בתחומים של מוזיקה קלסית, ג'ז, הקלטות לצרכי ליווי  , חומר תיאורטי, ראיונות וקטעי וידאו ממאסטרים שונים.

כמו כן ניתן לקבל רקע בהסטוריה של המוזיקה: היסטוריה של הסגנון הקלסי, היסטוריה של סגנון הג'ז, מאמרים בנושא מוזיקה אלקטרונית, מאמרים בנושא כלי נגינה, מאמרים בנושא שמיעה ופיתוח שמיעה.

כלי הנגינה בסטודיו

הסטודיו לפסנתר, מכיל פסנתר כנפי קטן 161 ס״מ של חברת היילון Hailun לצד הפסנתר ישנה גם מערכת תופים, פסנתר חשמלי של נורד, גיטרת נפח וגיטרה קלאסית ומספר כלי הקשה המשמשים בעיקר ללימוד ולהקלטת פרוייקטים.

הקלטות של תכנים

במקרים מיוחדים ניתן להקליט את השיעורים ואף לקבל חומר מוקלט משיעורים אחרים, לתלמידי הסטודיו יש גישה למאגר שיעורים הזמין להם באינטרנט.

מחירים

מחירים מופיעים בדף הבית כאן  ניתן לקחת שיעור בודד /קבוצה של שיעורים על פני סמסטר/ שיעורים כל השנה.

קשר

הסטודיו מקיים את הפעילות במרכז תל אביב .דיזינגוף /שדרות בן גוריון/כיכר רבין – קרובים מאוד.

ניתן ליצור קשר